Adıyaman 1 Şubesi

Masa Tenisi turnuvası Sona Erdi

Eğitim-Bir-Sen’in düzenlemiş olduğu memurlar arası bahar şenlikleri kapsamında geleneksel masa tenisi turnuvası takım ve ferdi olmak üzere iki kategoride tamamlandı.

Turnuva bitiminde kısa bir konuşma yapan Eğitim-Bir-Sen Kahta temsilcisi Nevzat GÜZEL, turnuvaya yoğun bir ilginin olduğunu, centilmenlik içerisinde geçtiğini, heyecan ve coşkunun eksik olmadığı bir ortamda Eğitim-Bir-Sen Bahar Şenlikleri geleneksel masa tenisi turnuvasını tamamlamış olduklarını söyleyerek katılan ve emeği geçen herkese teşekkür etti. Ayrıca bu ilgi ve heyecanı yakında düzenleyecekleri satranç turnuvasına da beklediklerini söyledi.

24 takımın katıldığı grup maçlarında; Vali Özbilgin Ortaokulu 1. olurken,  Kâhta Devlet Hastanesi 2. İlçe Tarım Müdürlüğü 3. Oldu.

72 kişinin katıldığı ferdi müsabakanın final maçında Harun TOK ile Hikmet KARAMAN yarıştı. Nefes kesen mücadelede ipi göğüsleyen Harun TOK olurken, Hikmet KARAMAN ikinci oldu. Mustafa POLAT üçüncü ve Cemil BOZKURT dördüncü oldu. Centilmenlik ödülünü ise Mehmet ŞENLİK aldı.

Başarı ödüllerini Eğitim-Bir-Sen Adıyaman şube başkanı Gaffari İZCİ ve yönetim kurulu üyelerinden Neşet TANER, Eyüp ELMASÇI, Ali DENİZ ve Cengiz BİLEN tarafından verildi. Selamlama konuşması yapan Gaffari İZCİ: “Üyelerimizin özlük hakları için verdiğimiz mücadeleyle beraber memurların tanışma, kaynaşma deşarj olmasını sağlayan sosyal sendikacılığı da sürdürüyoruz. Bu anlamda emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.